Про компанію

О компании

Вітаємо вас на сайті компанії «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» — найсучаснішого інтегратора інноваційних систем енергообліку на підприємствах промислового, енергетичного та комерційного секторів. Профільним видом діяльності торгово-виробничої компанії ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» є активна участь у глобальному переході підприємств України на системи обліку енергоресурсів, що відповідають сьогоднішнім вимогам ринку. Наші клієнти – це промислові та енергетичні підприємства України, зокрема – обленерго, теплокомуненерго, водоканал, облгаз, трансгаз та інші.

Наше підприємство забезпечує весь комплекс необхідних заходів компаніям, яким потрібне правильне, надійне та відповідне всім сучасним запитам програмне забезпечення для обліку електроенергії, тепла, води, газу та інших ресурсів, що сприяє їх раціональному використанню. Так, ми займаємося розробкою або доопрацюванням типового ПЗ відповідно до унікальних вимог кожного замовника, проводимо всі роботи по впровадженню системи в існуючу структуру підприємства та супроводжуємо її запуск та підтримку подальшої безперебійної роботи.

Програмні продукти, які ми поставляємо, дозволяють автоматизовано або у ручному режимі отримувати та аналізувати дані, що надходять з лічильників, оптимізувати роботу обладнання з метою максимальної економії, а також прогнозувати і, як наслідок, мінімізувати споживання ресурсів даним підприємством у майбутньому. Крім того, передбачений білінг для юридичних та фізичних осіб і передача інформації суміжним підприємствам.

Окремої уваги заслуговує програмне забезпечення Енергоцентр, яке ми інтегруємо в АСКОЕ та АСТОЕ, оскільки воно повністю відповідає всім вимогам нової моделі ринку відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії».

Зокрема, це практичний інтерфейс ПЗ та простота експлуатації, зручна структура формування макетів та можливість додавання їх нових типів, можливість опитувати пристрої обліку без зупинки їх роботи та одночасно через комбіновані типи зв’язку, висока швидкість реагування техпідтримки – протягом доби. У програмному продукті Енергоцентр також передбачена можливість опису вільних алгоритмів пошуку позаштатних ситуацій на базі даних системи обліку без залучення розробника.

Крім того, програмний комплекс «ЕнергоЦентр» дозволяє сформувати будь-які комерційні звіти на підставі даних, що фіксуються приладом обліку, та пропонує гнучкий інструментарій для їх створення у різних форматах, а також обміну із суміжними системами та відображення у веб-додатках. Рішення представлено у декількох варіантах реалізації для роботи з системами з різною кількістю точок обліку – від 2 до 500.

Крім програмної частини засобів обліку ресурсів компанія “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН” пропонує інтеграцію комплексних систем енергообліку – від проектування під конкретні потреби замовника, монтажу та пуско-налагоджувальних робіт до післягарантійного та сервісного обслуговування. Передбачені такі варіанти вирішення:

  • ЛОЗОД – локальне обладнання для збору та обробки даних, що дозволяє передавати показники лічильників електроенергії у компанію, що поставляє ресурс;
  • АСКОЕ – автоматизована система комерційного обліку електроенергії, яка забезпечує передачу даних, отриманих з обладнання обліку ресурсу, в обслуговуючу та поставляючу компанії;
  • АСТОЕ – автоматизована система технічного обліку електроенергії, за допомогою якої показання передаються у сервісний центр, інше підприємство або на ваш ПК.

При цьому як своїм клієнтам, яким ми встановлюємо АСКОЕ/АСТОЕ, так і власникам вже існуючих, діючих систем для максимальної ефективності енергоспоживання ми рекомендуємо використовувати програмне забезпечення ПЗ Енергоцентр.

Також ЕНЕРДЖИ ЛАЙН поставляє окремі компоненти систем обліку енергоресурсів: лічильники електроенергії – однофазні, трифазні та багатотарифні, лічильники води, лічильники тепла, маршрутизатори, модеми і трансформатори струму. Все обладнання є оригінальним та сертифікованим. Кожен прилад проходить передпродажний контроль та тестування у процесі пуско-налагодження. Гарантія надається згідно з умовами виробника.

Завдяки високому рівню кваліфікації наших інженерів та технічних фахівців, та спираючись на велику практику й досвід кожного з нас, ми з повною відповідальністю пропонуємо реалізацію комплексних проектів будь-якої складності «під ключ». Будемо раді співпраці!

З повагою,
ЕНЕРДЖИ ЛАЙН – ваш інтегратор повного циклу у світ розумного та
раціонального енергоспоживання.