Поставка газу

Увага!

На даний момент ми не надаємо послуги поставки газу. Можливо Вас зацікавлять інші наші послуги:

Поставка газу

1. Контактна інформація наших підрозділів.

2.Примірний договір постачання природного газу.

3. Умови постачання газу.

4. Нормативна база постачання природного газу.

5. Процедура вирішення спорів.

Надійний постачальник газу

Завдяки закону “Про ринок природного газу” фізичні та юридичні особи мають право самостійно обирати постачальника. Це означає, що підприємства можуть безпосередньо укладати договори з незалежними компаніями, які поставлять потрібну кількість «блакитного палива», а також нададуть необхідні послуги.

Багато хто не розуміє, як постачальники будуть надавати газ, якщо труба всього одна. На практиці постачання газу можна порівняти з роботою інтернет-провайдерів. По суті, послуга виходу в глобальну мережу надається по єдиному кабелю, при цьому компанії можуть бути різними.

Умови вільного ринку сприяють появі нових учасників, а також створенню нових сервісів і пропозицій. Деякі компанії пропонують своїм споживачам пакетні пропозиції, тобто ви зможете укласти договір на поставку газу та електричної енергії у одного провайдера, що дуже зручно.

Постачальники газу в Україні з доступними цінами

Якщо ви хочете змінити компанію, що поставляє «блакитне паливо», то, в першу чергу, Вам необхідно ознайомитися з актуальними пропозиціями на ринку. Кожна організація встановлює свої тарифи, тому шукайте для свого підприємства надійного провайдера з доступними цінами.

В даному сегменті ринку працює велика кількість компаній, тому віддати перевагу одній з них буде непросто. Експерти вважають, що високий рівень конкуренції принесе свої плоди:

  • клієнт отримає більш якісні послуги,
  • з’являться нові центри обслуговування,
  • зі споживачами почнуть працювати персональні менеджери,
  • оплата буде проводитися через мобільні додатки та інтернет-ресурси.

Вільний ринок змушує постачальників природного газу в Україні постійно розвиватися, щоб задовольнити потреби клієнта.

Багато споживачів відмовляються від зміни постачальника, оскільки бояться складнощів переходу від компанії-монополіста до незалежних провайдерів. Керівникам бізнесу варто всерйоз задуматися, адже на одній чаші терезів знаходиться трата часу на процедури переходу, а на іншій – скорочення витрат підприємства на постачання газу.

Де замовити постачання природного газу?

Компанія “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН” пропонує якісний газ для підприємств за доступними цінами. Дана організація є однією з найнадійніших постачальників «блакитного палива» та електричної енергії. Якщо у Вас виникли питання, то зв’яжіться з менеджером компанії. Він проконсультує Вас з приводу зміни постачальника і відповість на інші ваші запитання.

Ви отримаєте:

01

Найвигідніші ціни в нашому сегменті

02

Можливість зміни кількості замовлених електроенергії в місяці

03

Якісний сервіс