Комерційна пропозиція про постачання електроенергії

Закон “Про ринок електричної енергії” був прийнятий в Україні 1 липня 2019 року. З цього моменту в країні почала функціонувати нова модель енергоринку. Головною метою даного заходу є поява конкуренції в даному сегменті економіки України. Тепер кожен споживач має право вільно вибирати постачальника електричної енергії. Комерційну пропозицію до договору про постачання електроенергії від компанії “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН” було сформовано, з урахуванням вимог функціонування нового ринку електроенергії, подивитися та завантажити її можна за посиланням:

Комерційна пропозиція

Починаючи з 2019 року, ми пропонуємо своїм споживачам кілька варіантів комерційних пропозицій. Основним видом діяльності нашої компанії є продаж електроенергії комерційним підприємствам. Щоб ми підготували вигідну для Вас індивідуальну комерційну пропозицію, нам необхідно врахувати наступну інформацію, яку надає клієнт:

  • чи впроваджена на підприємстві автоматична система контролю та обліку електроенергії (АСКОЕ);
  • чи проходили ви атестацію на АСКОЕ;
  • за яким графіком працює Ваше підприємство;
  • скільки електричної енергії підприємство споживає у робочі будні;
  • скільки електроенергії використовується у вихідні дні;
  • чи є у Вас особливі побажання, що стосуються умов поставки даного виду ресурсів.

Після того як потенційні клієнти нададуть відповіді на вищевказані питання, наші фахівці проаналізують отримані відомості та й в найкоротші часові терміни підготують для власника підприємства комерційну пропозицію. Ми завжди раді довгостроковому співробітництву на умовах, які вигідні не тільки нам, але й нашим клієнтам.

Які умови повинні бути дотримані для продажу електроенергії в Україні?

В першу чергу, споживач повинен укласти договір з оператором системи розподілу про надання необхідних послуг. У клієнта не повинно бути заборгованості перед колишнім Постачальником за поставлену електроенергію. Торгівля електроенергією здійснюється тільки тими компаніями, які мають спеціальну ліцензію на даний вид діяльності. Ми надаємо ресурси підприємствам для їх власного користування. Якщо ви зацікавлені у довгостроковому співробітництві з компанією “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН”, але у Вас виникли будь-які питання щодо варіантів комерційних пропозицій або вибору тарифів, то наші фахівці готові проконсультувати Вас при зустрічі або по телефону. В ході переговорів нами можуть бути запропоновані індивідуальні умови з продажу електрики, з урахуванням потреб вашого виробництва.

01

Найвигідніші ціни у нашому сегменті

02

Можливість зміни кількості замовленої електроенергії в місяці поставки

03

Якісний сервіс