Постачання електроенергії

Як активний учасник і прихильник глобального переходу України на нові, сучасні та конкурентні умови енергоринку компанія «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» займається не тільки установкою і супроводом надійних систем обліку енергоресурсів, а також здійснює і безпосередньо саму поставку електричної енергії споживачу.

Нагадаємо, що нова модель роздрібного ринку електричної енергії дає право споживачу вільно вибирати електропостачальника і укласти з ним договір поставки електроенергії безпосередньо. На практиці це означає, що ви отримуєте низьку ціну і більш гнучкі, зручні умови оплати – у порівнянні з Обленерго, а також повноцінну інформаційну підтримку з питань ціноутворення, енергоаудиту, оптимізації споживання та ін.

Ми працюємо з усіма споживачами юридичного сектору – від магазину і торгового центру в лікарню або заводу, від школи або інституту до СТО і заправки. При цьому ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» забезпечує весь комплекс необхідних заходів для вигідного і надійного переходу на нові умови енергоринку з подальшою кваліфікованою підтримкою і інформаційної адаптацією.

Постачання електроенергії, комплекс робіт який надається нашою компанією, включає наступні етапи:

•Розробка та узгодження технічного завдання (ТЗ) і робочого проекту (РП) АСКОЕ в розподільній компанії;

•Поставка та встановлення обладнання (лічильники, модеми, трансформатори)

• Впровадження програмного забезпечення ЕНЕРГОЦЕНТР для аналізу і прогнозування споживання електроенергії (на день, тиждень, місяць);

• Впровадження в промислову експлуатацію АСКОЕ;

• Постановка на технічне обслуговування АСКОЕ;

• Укладення договору на поставку електроенергії від ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН».

Постачальники електроенергії. Чому потрібно вибрати нас?

Важливою перевагою вибору нашої компанії в якості постачальника електроенергії є саме комплексний підхід, що дозволяє вам значно скоротити як тимчасові, так і фінансові витрати. Крім того, ми надаємо можливість установки автоматизованої системи обліку, обов’язковою для переходу на нові умови поставки електричної енергії, в розстрочку, що дозволяє підприємству не вдаватися до пошуків додаткового фінансування або кредитами. При цьому функціонування програмної частини встановленої на вашому підприємстві АСКОЕ буде забезпечений надійним і прогресивним рішенням на ринку – ПО ЕНЕРГОЦЕНР.

 ЕІС-код: 62X865247685741M

Постачання електроенергії в Україні

Успішний підприємець завжди знаходиться в постійному пошуку способів, які дозволять зменшити виробничі витрати. Ні для кого не секрет, що одним з ключових напрямків, що дозволяють підвищити ефективність підприємства, вважається зниження витрат на закупівлю електричної енергії. Без даного виду ресурсу не зможе працювати жодна компанія, це стосується не тільки виробничого, а й допоміжного відділу.

Зовсім недавно в Україні було прийнято закон, який дає кожному споживачеві можливість самостійно вибрати постачальника електроенергії. Зараз підібрати компанію, що надає електрику, можуть як юридичні, так і фізичні особи.

Зміна постачальника дає споживачеві наступні переваги:

  • зниження вартості на електроенергію, оскільки альтернативні компанії пропонують
  • даний вид ресурсу за низькими тарифами;
  • гнучкі умови по нарахуванню різних штрафів і пені;
  • безкоштовне удосконалення системи з обліку електрики;
  • правова підтримка;
  • отримання відстрочок оплати платежів і т. д.

Це лише мала частина тих переваг, які пропонують споживачеві енергопостачальники.

Де краще замовити постачання електричної енергії?

Незважаючи на те, що ринок України буквально перенасичений подібними пропозиціями, знайти надійну компанію не так просто, як може здатися на перший погляд. Обов’язково ознайомтеся з віком організації, тарифами та умовами надання електричної енергії, щоб в майбутньому у Вас не виникло будь-яких проблем. Від вашого рішення залежить не тільки бюджет Вашого підприємства, а й безперебійна подача даного виду ресурсів. Пам’ятайте, що без електроенергії, Ваша організація призупинить виробництво, тому ретельно зважуйте своє рішення. Пошуки надійних постачальників електроенергії можуть затягнутися. Якщо ви не хочете витрачати свій час на вирішення даного питання, то скористайтеся нашою пропозицією.

Надійний постачальник електричної енергії

Наша компанія спеціалізується не тільки на установці і супроводі систем обліку електроенергії, але і постачання електрики до споживача. Ми пропонуємо нашим споживачам низькі ціни на даний вид ресурсів, гнучкі та зручні умови оплати. Наші фахівці завжди готові відповісти на питання клієнтів, що стосуються ціноутворення, енергоаудиту, установки АСКОЕ і т. д.

Ви отримаєте:

01

Найвигідніші ціни в нашому сегменті

02

Можливість зміни кількості замовлених електроенергії в місяці

03

Якісний сервіс