Енергоринок

Ефективна діяльність будь-якого підприємства залежить від рівня витрат на енергоресурси. Найпоширеніший з них – це електрика, яка активно використовується на кожному виробництві і в багатьох сферах людської діяльності. Зменшення витрат на купівлю електроенергії є пріоритетним завданням для керівників, які бажають зробити своє підприємство рентабельним.

Чинне законодавство України дозволяє юридичним особам, а також побутовим споживачам вибирати постачальника для здійснення закупівлі споживаної електрики.

У даній статті ми розповімо про ряд переваг, які можна отримати в разі укладення договору з новим постачальником електроенергії.

  • Зменшення вартості поставки електрики. Кожна компанія може здійснювати поставки електричної енергії за зниженою вартістю. Це дозволяє споживачам економити і спрямовувати більше грошей у розвиток бізнесу.
  • Незалежний аудит тарифів на електрику попереднього постачальника. Як правило, новий постачальник, перед тим як укласти договір на поставку електрики, проводить аудит поточних умов закупівель. В результаті такого аналізу можна визначити додаткові варіанти зменшення вартості закупівлі електрики.
  • Формування лояльних умов по оплаті пені або штрафу. Беручи до уваги можливість вільно закуповувати електроенергію у альтернативної компанії, застосування штрафних санкцій і їх розмір обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.
  • Створення гнучких умов щодо обмежень електропостачання у разі несплати за використану електрику. У разі відсутності своєчасних платежів за електрику, що поставляється, компанія-постачальник має право відключити його подачу споживачеві. Це може погіршити фінансове становище споживача і зупинити роботу підприємства. Перехід до нового постачальника електроенергії дозволяє заздалегідь домовитися про умови зміни графіків платежів і кожну ситуацію вирішити в індивідуальному порядку.
  • Безкоштовна модернізація системи, яка на даний момент використовується на підприємстві для обліку споживаної електрики. Сучасні технології активно розвиваються, з’являються нові системи для обліку електроенергії. Тому, багато постачальників беруть участь у співфінансуванні модернізації старих систем на клієнтських об’єктах.
  • Можливість отримати відстрочку платежу за споживану електрику. Якщо у поточного постачальника діє жорсткий графік по платежах або передбачені інші незручні для споживача умови співпраці, то при укладенні договору постачання з новим електропостачальником, є можливість більш гнучко підійти до цих питань.
  • Правова допомога та консультації щодо процесів енергопостачання. У процесі співпраці у будь-якої юрособи можуть виникнути спірні ситуації із суміжними фірмами. Вирішити їх можна звернувшись до юристів, які працюють в штаті альтернативного електропостачальника. Такі фахівці, як правило, мають багатий досвід у вирішенні правових питань клієнтів.
  • Отримання додаткових безкоштовних послуг, не пов’язаних з електропостачанням. Реформування ринку електроенергії призвело до виникнення здорової конкуренції серед постачальників, тому більшість з них пропонують своїм клієнтам корисні додаткові сервіси. Це може бути проведення навчання персоналу компанії з питань енергозбереження, надання експертів для реалізації програми модернізації або технічного переоснащення, що реалізується на підприємстві.
  • Впровадження інноваційних методів управління у сфері енергопостачання. Нові постачальники електроенергії, мають високий рівень компетенцій і знань у сфері своєї діяльності, на сьогоднішній день вони активно впроваджують на об’єктах своїх клієнтів сучасні моделі прогнозування споживання електрики, системи енергоменеджменту, енергозберігаючі технології та ін.
  • Оперативне вирішення виниклих питань. Співпраця з новим постачальником дозволяє керівникам підприємств розраховувати на гнучкий підхід і швидке вирішення будь-яких непорозумінь.

Перерахований вище список переваг далеко не вичерпний, ми перерахували тільки головні з них. Кожному споживачеві електричної енергії важливо регулярно аналізувати пропозиції від оптових постачальників. Це дозволить визначати найбільш вигідні з них і дізнаватися про сучасні тенденції енергопостачання. “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН” є надійним постачальником електрики, який готовий запропонувати вам повний комплекс послуг для взаємовигідного співробітництва.