Електрощитове обладнання

Ні для кого не секрет, що завдяки щитовому обладнанню забезпечується безпека та надійність енергосистеми. В такому випадку необхідного рівня безпеки потрібно дотримуватися не тільки для захисту обладнання та підключених ліній від загоряння, але також для людей, які користуються електрикою. Правильно підібрані конструкції забезпечують безперебійну роботу техніки, насосних станцій та систем клімат контролю.

Щитове обладнання виконує й інші завдання, наприклад, контролює витрату електрики, компенсує реактивну потужність, тощо.

Електрощитове обладнання: нюанси вибору

Електрощитові системи – це обладнання, що забезпечує:

 • розподіл, подачу та захист мережі від замикань, стрибків напруги;
 • контролюючі функції роботи мережі;
 • точний облік електричної енергії;
 • забезпечення подачі електричної енергії без перебоїв.

Щитове обладнання використовується в промисловості та будівництві різного призначення. 

На що звернути увагу при виборі?

Електрощитове обладнання можна замовити для різних сфер використання, від цього залежить його тип:

 • автоматичні щити застосовуються для контролю за споживачами електроенергії. Сюди відносять щити управління та сигналізації різними процесами;
 • комплектуючі для трансформаторних підстанцій. Розподільні системи застосовуються для подачі та захисту струму від різних збоїв в мережі або стрибків напруги;
 • ввідно-розподільні системи необхідні для безпеки споживачів та кабелів;
 • щити для забезпечення будівельних процесів та благоустрою, у квартирах, встановлені на кожному поверсі, освітлювальні щити.

Електрощитове обладнання в Україні – якість і гарантії

Одним з напрямків діяльності української компанії “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН” є виробництво та реалізація електрощитової продукції будь-якого призначення, в тому числі, низьковольтних систем.

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

 • шафи для електродвигунів;
 • електротехнічні системи за індивідуальними замовленнями;
 • ввідно-розподільні та облікові щити,
 • ящики управління, 
 • щити для квартир та поверхів,
 • апаратуру для тимчасового енергозабезпечення та освітлення.

Ми також пропонуємо вам додаткове обладнання та автоматику для електрощитових систем. У нашому штаті тільки досвідчені та кваліфіковані фахівці, готові надати вам допомогу у виборі та замовленні обладнання. Крім цього, ми пропонуємо послуги електромонтажних та пусконалагоджувальні роботи, а також подальше сервісне обслуговування. 

Наша компанія надає всі необхідні дозвільні документи і ліцензії, що дозволяють займатися даним видом діяльності та гарантують якість нашого обладнання. 

Яка на електрощитове обладнання ціна?

Дане обладнання використовується для установки системи, що забезпечує енергопостачання і захист в будівельних об’єктах. Таке рішення знайшло широке застосування не тільки в житлових районах, але і в промисловому секторі. Цей вид електричного обладнання включає в себе різні модульні пристрої, в тому числі автомати, що виконують функції захисту і відключення, генератори, УЗО, реле і багато іншого.

Ящики та шафи електричних щитів створюються з ударостійких металів, що дозволяє захистити його вміст від всіляких фізичних пошкоджень. Дане обладнання має кришку, тому ви зможете закрити свій щит на ключ. Така конструкція захищає електрообладнання від корозії, попадання рідини і пилу, запобігає загоряння. В даний час щити випускають різних розмірів, крім того пристрій може відрізнятися за методом установки. У більшості випадків шафи ставляться на підлогове покриття, у деяких конструкцій є ніжки. Є й такі щити, які закріплюються на стіні.

Якщо ви хочете придбати дану продукцію, то ціну на неї зможете дізнатися, зв’язавшись з нами будь-яким зручним для вас способом.

Де купити електрощитове обладнання?

Щоб заощадити свій час і гроші, ви зможете придбати якісне щитове обладнання через глобальну мережу. На нашому сайті кожен відвідувач може отримати кваліфіковану консультацію по обладнання, яке його цікавить. Також в нашій компанії ви можете замовити корпус для монтажного або модульного щита. Дана продукція може бути виготовлена з пластику або металу.

Ви отримаєте:

01

Послуги за вигідною ціною

02

Оперативну підтримку

03

Якісний сервіс