Енергосистема України стала частиною Європейського Союзу

Новини

Україні вдалося достроково зробити головний крок до енергетичної незалежності від РФ, завдяки якому вона отримала власну «подушку безпеки», здатну захистити її від збоїв у власній енергосистемі.

16 березня 2022 року головою правління НЕК Укренерго Володимиром Кудрицьким офіційно оголошено, що Україна тепер працюватиме спільно з європейською енергосистемою ENTSO-E.

За інформацією з твіттера президента В. Зеленського – синхронізація пройшла через Бурштинську ТЕС Угорщини благополучно і наша країна стала частиною європейської енергосистеми.

Завдяки...

ЕНЕРДЖИ ЛАЙН ІНВЕСТ

Запуск порталу відкритих даних

Новини

Вітаємо вас, шановні читачі блогу української компанії, постачальника електричної енергії “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН”. Раді повідомити вас про запуск нашого суміжного проекту – порталу відкритих даних https://energylineinvest.com/. На ньому ви зможете абсолютно безкоштовно здійснювати пошук та перевірку ФОП та юридичних осіб.

Також на сервісі користувачі знайдуть відповіді на такі запитання:

Чи існує компанія?
Коли її зареєстровано?
Активна, у процесі закриття тощо?
Яку діяльність може здійснювати компанія?
Як можна зв'язатися із нею?
Хто керує...

операторы системы накопления электрической энергии

У Верховній Раді ухвалено закон про легалізацію систем накопичення

Новини

Законодавство країни знову зазнало змін і тепер в Україні почнуть функціонувати оператори системи накопичення електричної енергії (ОСНЕ). Верховна Рада внесла таке поняття, як «система накопичення електрики», створивши цим умови для формування нового оператора.

Зазначимо, що система накопичення допоможе впровадити ресурси, одержані за допомогою альтернативних джерел, в енергетичну систему України. Також її ціль полягає в тому, щоб забезпечити необхідні передумови для досягнення потрібного рівня мережевої потужності.

За результатами голосування законопроект...