сэс для предприятий

Як за допомогою сонячної електростанції зменшити енергоспоживання на підприємстві або в офісі?

Багато підприємців хочуть зменшити річні обсяги споживання електрики, але не знають як. В даний час дійсно можна домогтися економії електроенергії на 30-50%, для цього потрібні лише правильно орієнтовані площі дахів. Таке рішення підходить не тільки промисловим об'єктам, а й супермаркетам, магазинам, офісним приміщенням, логістичним складам, автомийкам тощо.

На прикладі власного досвіду ми можемо сказати, що основними покупцями сонячних електростанцій є компанії, які переважно працюють в денний час, коли світить сонце. Сонячні батареї поглинають...

ЕНЕРДЖИ ЛАЙН присоединилась к Energy Club

ЕНЕРДЖИ ЛАЙН приєдналася до Energy Club

Новини

Вітаємо вас, дорогі друзі! Нещодавно в нашій компанії відбулася приємна подія, ТОВ "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН" увійшло до складу бізнес-спільноти Energy Club. Для нас це досягнення допоможе  продовжувати вдосконалюватися, покращувати обслуговування, дізнаватися першими про інновації та способи їх впровадження на підприємствах наших клієнтів.

Energy Club є вузькопрофільним, енергетичним співтовариством України, основна місія якого - створення комунікацій для забезпечення ефективного та екологічного вдосконалення сектору енергетики. Приймає воно до свого складу не всіх -...

Оптовый рынок электроэнергии и мощностей Украины

Оптовий ринок електроенергії та потужностей України: правила та особливості функціонування

Енергоринок

Оптовий ринок - це спеціалізований майданчик, на якому здійснюється купівля та продаж електроенергії між виробниками і торговими посередниками. У число торгових посередників можуть входити електроенергетичні компанії, конкурентоспроможні постачальники електроенергії, продавці електрики та покупці. У ролі останніх можуть виступати компанії, що збувають електрику, великі споживачі, які мають статус суб'єкта ОР.

Роботу оптового ринку контролює українське законодавство і такі основні документи, в тому числі:

правила ринку;
правила, що визначають...