АСКОЕ

Профільним напрямком діяльності інжинірингової компанії ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» є проектування, монтаж і обслуговування автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії АСКОЕ (АСКУЕ – укр.) На комерційних, промислових і комунальних підприємствах.

Установка АСКОЕ є обов’язковою вимогою відповідно до Закону України “Про ринок електричної енергії” та затверджена Кодексом комерційного обліку електричної енергії в постанові НКРЕКУ від 14 березня 2018 року № 311. Задовольняючи актуальну потребу нового ринку електроенергії України, наша компанія пропонує інтеграцію з найбільш надійним програмним продуктом для обліку ресурсів, які існують сьогодні на ринку, – програмним комплексом «енергоцентр» від ТОВ «Вік-Софт».

Автоматизована система обліку електроенергії – це безперервна обробка і відображення інформації, яка збирається, вимірюється, реєструється і накопичується на підставі роботи всієї системи. Особливо важливо в умовах нового ринку електроенергії те, що АСКОЕ забезпечує необхідні комерційні розрахунки з постачальником електроенергії і статистичні дані, передбачені кодексами системи передачі і розподілу.
Зокрема, це контроль таких показників, як якість споживання, потужність в години максимуму і обсяг споживання, звіт про які необхідно надавати енергопостачальній організації або оператору системи розподілу. Крім того, на підставі цих даних ваше підприємство отримує можливість моніторингу, аналізу, ефективного контролю споживання і прогнозування на будь-який термін. Дана опція дозволить повністю відповідати нововведень ринку електроенергії – таких, як ринок на добу вперед, внутрісуточних ринок, балансуючий ринок і ринок допоміжних послуг.

Компанія «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» є кваліфікованим і досвідченим інтегратором систем обліку енергоресурсів на всіх етапах впровадження. Співпраця з нами має на увазі весь цикл робіт:

аналіз об’єкта, розробка та узгодження технічного завдання (ТЗ) і робочого проекту (РП),
узгодження технічного завдання та робочого проекту у відповідних державних установах та уповноважених комерційних структурах;
поставка обладнання: ПЗ «енергоцентр», лічильники, модеми, трансформатори струму та ін.,
виконання монтажних робіт,
виконання пусконалагоджувальних робіт,
введення в експлуатацію,
гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування АСКОЕ.

Також ми пропонуємо окрему послугу для підприємств, на яких вже функціонує АСКОЕ: комплексне обслуговування системи і контроль її повноцінної працездатності.

Опитувальний лист

АСКОЕ – що це?

Ще в минулому столітті інженери-енергетики почали працювати над системами, які могли б самостійно контролювати енергоспоживання. Сьогодні таке рішення відомо багатьом користувачам, як автоматизована система контролю обліку електроенергії (АСКОЕ).

Звичайно, на етапі впровадження даної системи було багато труднощів, оскільки мікропроцесорні деталі, що вбудовуються в систему, були занадто дорогими і застосовувалися виключно на великих промислових об’єктах. Крім того, для обробки і зберігання даних потрібні були ЕОМ, які коштували занадто дорого для загального використання.

З появою персональних комп’ютерів, дане завдання істотно спростилося. Та й вартість мікропроцесорів знизилася і стала доступною, в зв’язку з чим, організація автоматичного контролю над споживанням електричної енергії значно покращилася.

Інженери продовжували вести роботи в цьому напрямку. Незабаром з’явилися перші електронні лічильники, що дають більш якісні показання витрати енергії. Потім з’явився мобільний зв’язок, завдяки йому АСКОЕ змогла функціонувати за бездротовою технологією. Дане рішення підняло ефективність використання даної системи, а також забезпечило швидкий доступ до даних.

Навіщо потрібно АСТОЕ?

За допомогою даної системи ви зможете:

– вимірювати спожиту електроенергію у вузлах обліку, які підключені до системи;
– передавати результати вимірів на центральний сервер через канали зв’язку;
– зберігати дані і забезпечувати санкціонований доступ до них;
– аналізувати енергоспоживання за допомогою АРМ, що є частиною комплексу.

АСТУЕ має багато спільного з АСКОЕ, а саме структуру ієрархії, принцип дії і технічні засоби. Основна відмінність системи в тому, що АСТУЕ дає дані для внутрішнього використання, зокрема для аналізу. Встановлюється переважно господарюючим суб’єктом для вирішення внутрішніх завдань.

Дана система є потужним інструментом, що дозволяє виробити стратегію і реалізувати завдання політики енергозбереження. Правильний підхід до системи дає необмежені можливості.

Де замовити АСОЕ?

Багато бізнесменів не наважуються на впровадження подібних рішень через їх вартості. Однак слід зазначити, що вигода, яку можна отримати від економії електроенергії з лишком окупає понесені витрати.

Наша компанія здійснює не тільки введення в експлуатацію, поставку обладнання, а й метрологічну повірку АСКОЕ.

Ви отримаєте:

01

Найвигідніші ціни в нашому сегменті

02

Можливість зміни кількості замовлених електроенергії в місяці

03

Якісний сервіс