Украинский Укр
Русский Рус
Телефон: 0443911747
Телефон: 0673297609
Телефон: 0673718358
Адрес: Київ, пр-т. Степана Бандери, 8
Корзина пуста
В корзине товаров: 0
Главная > Публикации

Публикации

Выводить: 10 30
Сайт https://ua.energy/ повідомляє, що НКРЕКП затвердила новий тариф НЕК «Укренерго» на послуги з передачі електроенергії у розмірі 116,54 грн/МВт·год (постанова від 30.08.2019 № 1781). Тариф діятиме з 1 вересня 2019 року.
НКРЕКП затвердила для громадських обговорень новий проект тарифу НЕК «Укренерго» на послуги з передачі електроенергії, в якому пропонується зменшити його на 49%. Передбачається, що новий тариф діятиме з 1 жовтня 2019 року і становитиме до 159,3 грн/МВт*год. З 1 серпня тариф на передачу становить 312,14 грн/МВт*год (Постанова НКРЕКП від 12.07.2019 № 1411).
ДП «Оператор ринку», яке виконує функції майданчика для проведення торгів на двох сегментах ринку – ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку, відповідно до постанов НКРЕКП розрахував та опублікував граничні (максимально допустимі) ціни для цих сегментів.
Згідно з повідомленням прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе, Японія має наміри поступово перевести автомобільний транспорт на водень. До 2020 р. на дорогах Японії має з’явитися близько 40 тис. водневих транспортних засобів, а до 2025 р. планується вивести на автошляхи до 200 тис. машин.
Український енергоринок з початком роботи у новому форматі передбачає діяльність трейдерів у оптовому сегменті. Українські компанії ДТЕК та “Нафтогаз України” входять до складу «European Federation of Energy Traders» (EFET), що діє на території ЄС з метою створення конкурентності та прозорості енергетичного ринку Євросоюзу.
25.04.19 ВР України було прийнято Законопроект про впровадження “зелених” аукціонів №8449-Д. Закон набуде чинності 01.01.2020 р. та посприяє зниженню вартості кВт*год електроенергії, отриманої з вітрових та сонячних станцій. Також в рамках закону будуть встановлені квоти на створення нових електростанцій для попередження перевантаження ринку. Ухвалення законопроекту призведе до стабілізації роботи енергоринку та створить сприятливі умови для споживачів.
ДП “Енергоринок” готується до старту діяльності модернізованого енергетичного ринку з 1 липня 2019 р.. Актуальним є питання щодо належної організації роботи адміністратора комерційного обліку (він же є оператором системи передачі). Новий формат енергоринку передбачає роботу балансуючого ринку та ринків “на добу наперед”, внутрішньодобового. За працездатність двох останніх відповідальний оператор ринку, балансуючого - адміністратор розрахунків.
Стало відомо, що НКРЕКП подала пропозицію до Міністерства фінансів про дозвіл бюджетним організаціям-споживачам вносити попередню оплату за електроенергію мінімум за 6 місяців. Мінфін має винести дану пропозицію на розгляд Уряду, після чого запропоновано внести зміни до існуючої Постанови Кабміну № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти».
Енергетична карта планети наразі переживає період динамічних змін у різних сферах: відбувається зміна структури генеруючих потужностей та переформатування ринків, з’являються нові ринки, проходить децентралізація регіональних ринків. Крім того, споживач набуває нової ролі - повноцінного учасника ринку з можливістю купівлі та реалізації електроенергії.
Реформування ринку постачання електричної енергії. Вимоги та правила Оператори системи розподілу (ОСР) - ключові гравці ринку електропостачання, виникли на базі існуючих обленерго шляхом відокремлення. Як повідомляється, ці компанії виконали усі висунуті до них вимоги до початку 2019 року та знаходяться у повній готовності до вступу у дію нових правил роздрібного ринку електроенергії.
1 2 3