Украинский Укр
Русский Рус
Телефон: 0443911747
Телефон: 0678630858
Телефон: 0502236797
Адрес: Київ, пр-т. Степана Бандери, 8
Корзина пуста
В корзине товаров: 0
Главная > Публикации > Програмне забезпечення для АСОЕ. ПК "Енергоцентр"

Програмне забезпечення для АСОЕ. ПК "Енергоцентр"

7 марта 2018 г. 11:03

Автоматизовані системи обліку енергоресурсів - ефективний і дієвий спосіб організації контролю генерації, використання та розподілу будь-якого типу ресурсів, включаючи електричну, теплову енергію.

ТОВ “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН” продуктивно співпрацює з комунальними та виробничими підприємствами над впровадженням систем обліку енергоресурсів у бізнес-процес. Для цього ми пропонуємо послуги проектування, повної комплектації АСОЕ та повного технічного і програмного забезпечення. Ми повністю відповідаємо за працездатність системи і коректну роботу програмного комплексу, здійснюємо технічне та сервісне обслуговування обладнання на регулярній основі.

Програмний комплекс Енергоцентр має універсальне призначення і може впроваджуватись у роботу підприємствами з різними напрямками діяльності. ПК “Енергоцентр” адаптований під роботу з більшістю відомих пристроїв обліку ресурсів.

 

Використовуючи ПК “Енергоцентр”, Ви маєте можливість:

  • створити єдину інформаційну платформу для моніторингу виробництва, витрат, розподілу ресурсів;
  • оптимізувати витрати енергоресурсів, проаналізувати джерела втрат та переналаштувати обладнання, модернізувати виробництво;
  • підвищити точність прогнозування та планування витрат електроенергії та інших видів ресурсів;
  • повністю автоматизувати процес отримання, передачі та обробки даних щодо енерговитрат та інших заданих параметрів системи, стану вузлів обліку;
  • отримати достовірну інформацію на рахунок технологічної ефективності виробництва;
  • зведення балансу та небалансу;
  • синхронізувати роботу програмного комплексу з іншими управлінськми програмами та базами даних.

Для зручності передбачена можливість виведення інформації у графічному та табличному варіантах. Ви можете регулярно отримувати звіти щодо поточного стану системи і величин енерговитрат, порівнювати з минулими показниками та прогнозувати майбутні витрати ресурсу.

Важливо, що таким чином Ви отримуєте лише достовірні дані станом на поточний час без відхилень та припущень. Це допоможе підвищити ефективність виробництва, знизити затрати та правильно планувати розподілення бюджету з урахуванням всіх аналітичних даних.