Украинский Укр
Русский Рус
Телефон: 0443911747
Телефон: 0673297609
Телефон: 0673718358
Адрес: Київ, пр-т. Степана Бандери, 8
Корзина пуста
В корзине товаров: 0
Главная > Публикации > Державна метрологічна атестація АСКОЕ і ЛУЗОД

Державна метрологічна атестація АСКОЕ і ЛУЗОД

13 марта 2018 г. 12:12

Метрологічна атестація - комплекс обов’язкових випробувально-дослідницьких заходів, передбачених українським законодавством для систем обліку енергоресурсів, вимірювальних приладів та вузлів. “Правила користування едектроенергією” встановлюють необхідність проведення державної метрологічної атестаціі (ДМА) АСКОЕ та ЛУЗОД безпосередньо перед введенням у дослідну експлуатацію, а також кожні 3 роки, якщо не виникає нагальна необхідність у процесі роботи.

 

ТОВ “Енерджи Лайн” співпрацює з державними організаціями, котрі уповноважені на виконання ДМА: Державним підприємством “Укрметртестстандарт” та  ДП “НДІ “Система”.


Ми забезпечуємо проходження усіх етапів метрологічної атестації АСКОЕ/ЛУЗОД:

  • перевірка нормативних документів, виданих для діючої системи обліку, а також встановлення відповідності фактичних метрологічних параметрів, вказаним у технічних документах;
  • контроль відповідності засобів і методики перевірки системи;
  • встановлення факту коректного функціонування та придатності до подальшої експлуатації АСОЕ/ЛУЗОД;
  • отримання офіційного Свідоцтва про проходження метрологічної атестації з вказанням типу досліджуваної системи та встановленням міжперевірочного інтервалу.
 

Оскільки ми співпрацюємо з акредитованими державними організаціями, Ви можете бути певні у достовірності Свідоцтва та усіх супроводжувальних документів. Ми виконуємо ДМА у найкоротші терміни, а також повністю відповідаємо за прийняття держустановами позитивних рішень щодо технічної придатності АСКОЕ/ЛУЗОД.